Svadba

Svadba

Svadobná fotografia

Svadobná fotografia sa v súčasnosti stáva populárnejšou ako videozáznam. Nie len, že pri pohľade prináša dojmy a pocity, ktoré ste v ten okamih prežívali, ale aj vďaka súčasným moderným technológiám dáva možnosť zvečniť okamih na hmatateľnom médiu. Veľko formátová tlač, alebo fotoknihy spestrujú pohľad na tradičnú fotografiu.

Tieto služby sa snaží priniesť mladomanželom svadobný fotograf. On je ten, ktorý prichádza do priameho kontaktu s ich želaniami a snaží sa ich naplniť. Jeho skúsenosť, technika s ktorou pracuje a profesionálny prístup sa stáva devízou a vie sa tým viac priblížiť predstavám mladomanželov.

Ponúkam Vám služby svadobného fotografa, ktorého najväčšou reklamou sú spokojný klienti.

Kontaktujte nás na 0908 228 123 alebo janko.bruncak@gmail.com a vykreslite mi Vaše predstavy. Na ich základe sa dohodne konečná suma. Naše služby ponúkam už od 300 EUR, ale ku každej objednávke sa pristupuje individuálne.

svadobný fotograf Orava

Fotografie snúbencov

Nejde len o fotografovanie snúbencov, ale celkovo o zaľubené páry. Pokiaľ by ste radi mali štylizované fotografie s Vaším partnerom skôr ako sa vezmete alebo len tak, že ich chcete mať, je tento druh fotenia pre Vás tým pravým orechovým. V podstate ak má párik vlastné predstavy snažím sa im výjsť v ústrety. Celé fotografovanie sa môže prispôsobiť stýlu ktorý si sami zvolia.

Fotografovanie snúbencov tiež dáva príležitosť sa bližšie zoznámiť so svadobným fotografom a jeho štýlom fotografovania. Snúbenci pri tomto fotografovaní strácajú ostych a sú prirodzenejší, zvykajú si na objektív. Fotograf sa počas fotenia zoznamuje s párom a nachádza “uhly” pri ktorých sa správajú najprirodzenejšie.

Pre viac informácii ma neváhajte kontaktovať.

Aktuálne som vytvoril samostatný projekt venovaný svadobnej fotografii s názvom Severská svadba. Tam môžete nájsť čerstvé svadobné fotografie a tiež viac informácií.
Viac info najdete v sekcii svadba, svadobný fotograf, svadobná fotokniha , svadobné albumy a cenník

Svadobný fotograf Orava a Liptov