Svadobný fotograf

kodak-68

Fotografii sa venujem amatérsky 10 a profesionálne 5 rokov. Ako skoro každý som najskôr pracoval na ruských zrkadlovkách a postupne som siahal po kvalitnejších strojoch. V súčasnosti pracujem s profesionálnou fototechnikou.

Veľmi rád cestujem a bol som okrem Antarktídy na každom kontinente. Časť fotografií z týchto krajín nájdete aj na tejto stránke  ako reportážne fotografie.

Angažujem sa aj ako profesionálny svadobný fotograf a momentálne sa tomu venujem naplno. Dostávam tak úlohu zachytiť okamihy, ktoré sa dvojici už nezopakujú a moje svadobné fotografie im ich budú pripomínať po celý život. Snažím sa mladomanželom vychádzať maximálne v ústrety a pri prvom stretnutí som zvedavý na ich predstavy. Štýl mojich fotografií je prirodzený. Snažím sa odhadnúť osobnosti mladomanželov aby som im výsledok prispôsobil. Pri fotografovaní sa najviac sústreďujem na nich. Nepoužívam rekvizity a jediným doplnkom je krajina. Fotografoval som páry hanblivé i veselé, vážne aj neskrotné a základ je v každom z nich najsť iskru. Základom je pre mňa aby sa mladomanželia cítili pri fotografovaní prirodzene a nenútim ich do póz, ktoré sú im cudzie.

Snažím sa využivať prirodzené svetlo a prirodzené pózy. Pridal som k mojim službám aj fotografovanie svadobných fotografií na klasický film profesionálnej kvality, ktorý nechávam vyvolať v Španielsku pre dosiahnutie najvyššej kvality. Pre viac informácií ohľadom svadobnej fotografie skúste navštíviť stránku Svadobný fotograf kde sa svadbám venujem bližšie.

 

 

severska svadba hory