Virtuálne prehliadky

Virtuálne prehliadky

Virtuálne prehliadky- virtuálna realita vo fotografii

Najvýhodnejšia ponuka vytvorenia interaktívnych prehliadok
Ponuka vytvorenia 360° panorámy akéhokoľvek objektu, budovy alebo krajiny. Architektonické panorámy je možné vytvárať v exteriéry, ale aj interiéry. Využitím profesionálnej fotografickej techniky Vám ponúkam bohaté využitie panoramatických záberov. V digitálnej podobe poslúžia ako najlepší opisný prostriedok objektu, ktorý by ste chceli verejnosti prezentovať. Publikovaním 360° panorámy na Vašej stránke alebo prezentovaním v rámci inzercie dostanú online návštevníci dokonalý náhľad na Váš objekt. Prezentácia môže prebiehať formou statického okna vo vnútri webovej stránky, alebo na samostatnom prehliadači, ktorý sa otvorí po kliknutí na aktívny link (implementáciu panorámy urobí Váš webmaster, prípadne, po vzájomnej dohode Vám spustím panorámu sám). Interaktívna podoba záberu umožňuje prehliadanie objektu vo všetkých smeroch. Pohyb okolo osi si volíte samy pohybom počítačovej myšky. Pokiaľ Vás záujem detail na snímku, možete si ho príblížiť. Využitím viacerých panoramatických záberov môžete vytvoriť komplexnú prehliadku po objekte, meste alebo v krajine.
Cena spracovania jedného panoramatického záberu je 30€. Záleží tiež od využitia tohto panoramatického záberu.

Jednu z možností implementácie virtuálnej prehliadky nájdete tu.

Ukážky možných riešení:

Klienti:

V súčasnej dobe využívajú mnou vytvorené virtuálne prehliadky hlavne obecné samosprávy a ubytovacie zariadenia hlavne na severe Slovenska. Mnohí z nich sú uvedený v sekcii referencie.

kaplnka kovactin web kaplnka pri lipach web kostol interier leto web

Prezrite si ďalšie ukážky virtuálnych prehliadok, ktoré vznikli počas vianočných sviatkov. Ideálny spôsob ako potešiť Vašich blízkych: zasneženým, interaktívnym vianočným pozdravom.